ADVOCATIO, S.L.P.

Nasza kancelaria zrzesza specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa i oferuje szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług prawnych zarówno dla klientów prywatnych jaki i firm. Jest firmą o zasięgu międzynarodowym, a jej oferta skierowana jest zarówno do klientów hiszpańskich jak i międzynarodowych

Posiadamy wysoce wykwalifikowany profesjonalny zespół prawniczy, wyspecjalizowany w wielu dziedzinach prawa. Każdego z klientów traktujemy w sposób indywidualny i oraz staramy się jak najszybciej i najskuteczniej rozwiązać oraz wyjaśnić wszelkie kwestie, wątpliwości i inne tematy natury prawnej, jakie mogąnasunąć się naszym klientom i które wymagają profesjonalnej konsultacji prawnej.

Zaangażowanie w to co robimy i przestrzeganie zasad etyki zawodowej leżą u podstaw wszelkich działań podejmowanych przez ADVOCATIO, S.L.P.

NASZA MISJA

Reprezentowanie interesów naszych klientów i profesjonalna obsługa prawna w każdej sytuacji.

NASZE CELE

Doskonalenie zawodowe, zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualny stosunek do każdego klienta.

NASZE POCZĄTKI

Kancelaria powstała w 2012 roku w Murcji. Jej założycielami są adwokaci Jaime Ruiz i Jesús Molina oraz José Ruiz, ekonomista i audytor.

KIM JESTEŚMY

JOSÉ RUIZ

W 1976 roku ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Barcelonie, w specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest członkiem Rejestru Ekonomistów i Doradców Podatkowych (Registro de Economistas Asesores Fiscales – REAF), Hiszpańskiego Instytutu Audytorów Certyfikowanych (Instituto de Censores Jurados de Cuentas de España), Państwowego Rejestru Audytorów Księgowych (Registro Oficial de Auditores de Cuentas – ROAC), Rejestru Audytorów Działalności Gospodarczej (Registro de Economistas Auditores – REA), Rejestru Ekonomistów Sądowych (Registro de Economistas Forenses – REFOR) i Hiszpańskiego Stowarzyszenia Księgowości i Administracji (Asociación Espanola de Contabilidad y Administración – AECA), których którego jest współzałożycielem. Był inspektorem skarbowym w urzędzie miasta Molina de Segura, a od trzydziestu lat pracuje jako audytor i doradca księgowy. O jego zaangażowaniu i pasji zawodowej świadczy ilość firm doradczych jakie ufundował założył i których pracę koordynuje. Są wśród nich min.: AUDIMUR (audyt księgowy), CONPROJECT (consulting), RUIZ ABAD & ASOCIADOS, S. L. P. (doradztwo podatkowe), LABORLEX (doradztwo pracy) i ADVOCATIO (usługi prawnicze). Praca koordynatora wyżej wspomnianych firm przedsiębiorstw umożliwia mu prowadzenie kompleksowej obsługi doradczej dla firm.
Jose Ruiz jest doradzcą i członkiem prestiżowych firm o zasięgu lokalnym i ogólnopaństwowym.

JESÚS MOLINA

W 2005 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Murcji. Od 2006 r. pracuje jako adwokat, zrzeszony w izbie adwokackiej Murcji pod numerem 4880. W 2007 roku ukończył podyplomowe studia w zakresie doradztwa prawnego dla firm w IE Business School w Madrycie. W 2008 roku otrzymał trzymiesięczne stypendium na wydziale prawa na prestiżowej amerykańskiej uczelni NORTHWESTERN, w Chicago (Illinois).

Pracował dla uznanych hiszpańskich kancelarii prawniczych, min.: De la Peña & Navas Abogados – Lawyers – Rechtsanwälte, oraz Garrigues Abogados. Pełnił stanowisko dyrektora działów prawnych wielu znanych biur pośrednictwa nieruchomości w regionie Murcji. Specjalizuje się w prawie handlowym, zwłaszcza w kontekście obrotu nieruchomościami oraz w prawie procesowym.

Pod koniec 2012 roku założył kancelarię adwokacką ADVOCATIO, w której działa zawodowo do chwili obecnej. Równolegle świadczy usługi doradcze dla dużych biur pośrednictwa nieruchomości w Regionie Murcji. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego może obsługiwać inwestorów zagranicznych z różnych stron świata, podczas transakcji prowadzonych przez nich na terenie Hiszpanii.

JAIME RUIZ

W 2005 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytcie CEU-Cardenal Herrera. Prowadzi działalność adwokacką i jest zrzeszony w izbie adwokackiej Murcji pod numerem 5.589. W 2006 roku zrealizował uzupełniające studia podyplomowe w zakresie doradztwa prawnego Master de Asesoría Jurídica de Empresas (LL.M.) w IE Business School w Madrycie.
Działalność zawodową rozpoczął w 2006, podejmując pracę w madryckiej kancelarii “De Andrés & Artiñano”, w dziale prawa podatkowego. Kilka lat później, czyniąc zadość swojemu zainteresowaniu funkcjonowaniem spółek handlowych, dołączył do zespołu fuzji i zakupów (M&A) prestiżowej katalońskiej firmy “Jausas Legal”, z siedzibą w Madrycie.
Pod koniec 2009 roku powrócił do rodzinnej Murcji, by wyspecjalizować się w prawie administracyjnym, handlowym oraz ordynacji podatkowej, ze specjalnym uwzględnieniem zagranicznych procedur podatkowych oraz podatników niebędących rezydentami w Hiszpanii.
W roku 2012 założył wraz ze wspólnikami kancelarię ADVOCATIO, do której wniósł swoje bogate doświadczenie w zakresie doradztwa dla firm. Obecnie kieruje firmą “Ruiz Abad & Abogados” zajmującą się doradztwem podatkowym i prowadzi działalność adwokacką w kancelarii ADVOCATIO.
Posługuje się biegle językiem angielskim, co umożliwia mu obsługę prawną wszystkich klientów, niezależnie od ich narodowości.

JORGE RUIZ

Ukończył studia na wydziale administracji i zarządzania na Uniwersytecie Katolickim San Antonio de Murcia (UCAM) w Murcji oraz podyplomowe studia w zakresie administracji podatkowej
i zarządzania w ENAE Business School. Swoją działalność zawodową rozpoczął jako audytor zewnętrzny. Po trzech latach podjął pracę w dziale finansowym firmy deweloperskiej. Przez kolejnych siedem lat działał w sektorze spożywczym, kierując działem logistyki i zakupów
i współpracując z działem finansowym. Obecnie jest wspólnikiem firmy RUIZ ABAD & ASOCIADOS i współpracuje z kancelarią ADVOCATIO w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego i planów wykonalności finansowej.

NADÈGE BINEAU

Jest Francuzką. W 2001 roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie CY Cergy Paris Université. Część studiów odbyła w South Bank University w Londynie oraz na wydziale prawa na Uniwersytecie w Murcji.
W późniejszym okresie podjęła studia podyplomowe w zakresie prawa unijnego – máster
en Derecho Comunitario na prestiżowym Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne. Po odbyciu praktyk prawniczych w CMS Bureau Francis Lefebvre en París, przeniosła się do Londynu, gdzie pracowała dla Konsulatu Republiki Francuskiej. Jest zatem prawniczką wielojęzyczną
o doświadczeniu międzynarodowym.

Od 2004 roku mieszka na stałe w Hiszpanii, gdzie zajmuje się doradztwem prawnym w obrocie nieruchomościami. Współpracowała z licznymi kancelariami prawniczymi prawnymi specjalizującymi się w doradztwie dla inwestorów zagranicznych. W 2006 roku została zatrudniona przez znaczącą grupę biur pośrednictwa nieruchomości, zajmującą się realizacją kompleksów budowlanych z polami golfowymi. Posiada bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie prawa cywilnego, handlowego, procesowego i podatkowego. Po kilka latach owocnej współpracy z ADVOCATIO, podjęła stałą pracę w kancelarii, świadcząc usługi doradcze dla klientów zagranicznych i firm krajowych. W swojej pracy wykazuje się zaangażowaniem i profesjonalizmem, a każdego z klientów traktuje w sposób indywidualny.